facebook

Чоловік, який у молодості купив за безцінь тисячі біткоїнів (BTC), дізнався, що мати викинула його старий ноутбук із криптовалютою на $461 млн. В результаті він впав у депресію, втратив роботу і перестав спілкуватися з друзями та родичами.

Чоловік, який загубив 10 тис. біткоїнів, втратив друзів, роботу і мотивацію

Як повідомляє The Sun, про це чоловік написав на форумі Reddit. 10 тис. токенів BTC він купив, навчаючись у коледжі на початку 2010 року. Інвестувати близько $80 в криптовалюту, що практично нічого не коштувала на той момент, його переконали сусіди по гуртожитку.

Згодом навчання в коледжі закінчилося, і він забув про токени. Але у 2014 році, коли курс біткоїну підскочив до $900, він усвідомив, як йому пощастило. Згідно з інформацією криптобіржі WhiteBIT, станом на 21 грудня чоловік міг би бути власником статків у $461 млн.

Але ключі до криптогаманця зберігалися на його старому комп’ютері, що вийшов з ладу і вже багато років зберігався вдома у його матері. Прийшовши до батьківського будинку, автор дізнався, що його ноутбук викинули через непотрібність.

“Я знепритомнів. Я відчував злість, безвихідь, шок, сум, гнів і багато інших емоцій… Мені ніколи не було так боляче і важко, як тоді”,– написав він у своєму повідомленні у 2019 році.

Втрата такої колосальної суми призвела до того, що у чоловіка стався нервовий зрив. Втративши будь-яку мотивацію, він залишився без роботи, відсторонився від друзів і рідних, а також набрав велику вагу.

Він усвідомив, що втратив можливість стати мультимільйонером, внаслідок чого у нього розвинулася депресія.. Стан чоловіка, якому на момент написання публікації було близько 30 років, погіршувався зі зростанням курсу першої криптовалюти.

Звичайно, він звинуватив у тому, що трапилося свою матір. Насправді ж старий поламаний ноутбук, який вона викинула, роками зберігався в купі мотлоху.

“Я все ще розбитий. Я живу з батьками, працюю, але я ненавиджу цю кляту роботу. У мене є друзі, але ми мало спілкуємося. Моє життя вже не те, яким було раніше”,- скаржиться невдалий багатій, називаючи своєю єдиною надією те, що курс біткоїну впаде й вже ніколи не відновиться.

“Все вже не так, як раніше, і ніколи не стане, як було. Біткоїн зруйнував моє життя або ж я сам дозволив цьому статися”,– констатує герой публікації.

У правдивість його історії не всі коментатори повірили. Але автор запевняє, що не бреше, а опублікувати свій випадок його спонукало лише бажання висловитись.

Джерело.