facebook

Вплив магнітних бур на організм людини можна істотно скоротити, якщо внести певні зміни у спосіб життя. Велике значення у цьому має режим відпочинку, фізичної активності та харчування.

Незабаром Україну накриє магнітна буря

Про це в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL розповів лікар-невролог, рефлексотерапевт Віктор Мацишин. Нервова система людини може ставати більш вразливою через магнітні бурі, зміни сезонів і погоди, але “три стовпи здоров’я” допоможуть виправити ситуацію:

  • якісний відпочинок

“Дуже важливо, щоб людина повноцінно відпочивала під час сну. Для цього треба лягати до 10 години вечора і прокидатися о 6-7 годині ранку”, – сказав Мацишин. Він зазначив, що можна використовувати додаткові способи відновлення, зокрема, медитацію.

  • фізична активність

Вона має бути дозованою та адекватною. Медик порадив щоранку 5-10 хвилин присвячувати зарядці. Крім того, можна додати у свій графік 1-2 заняття спортом на тиждень. При цьому інтенсивність таких занять має бути “до 50% можливості”. “Це значить викластися не на 100%, а саме на 50% – це адекватне навантаження”, – підкреслив лікар. Він також рекомендував ходьбу, прогулянки на свіжому повітрі.

  • збалансоване харчування

“У контексті білків, жирів та вуглеводів”, – уточнив медик. Обід він порекомендував організовувати в інтервалі між 12 та 14 годинами. У цей час можна дозволити собі найкалорійнішу їжу. При цьому сніданок і вечеря не є обов’язковими, якщо почуття голоду немає. Можливий також варіант пізнього сніданку та ранньої вечері, але “бажано не переїдати на ніч”.

Як пояснив лікар, використовуючи ці засоби, можна створити “ефект парасольки” – забезпечити найкращий захист організму від негативних впливів, зокрема магнітних бур, а також знизити залежність від таких явищ.

Джерело.