facebook

Штам “Дельта” стрімко заражає українців. Нова хвиля епідемії через агресивність і підступність нового варіанту вірусу викликає неприхований страх у медиків, які закликають громадян дотримуватися правил карантину. Лікарі поділилися фактами, які розкривають саму суть тотальної небезпеки, якою загрожує штам “Дельта”.

Як інформує “Molbuk”, з 27 тис. 488 людей, яких було госпіталізовано з COVID-19 в Україні з 11 по 17 жовтня 2021 року, 25 тис. 893, або 94,2%, не отримали жодної дози антиковідної вакцини.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України, про це свідчать дані інформаційно-аналітичної системи MedData.

“За 11-17 жовтня щеплення отримали 762 352 людини. Усього станом на 18 жовтня принаймні однією дозою антиковідної вакцини щепилися 8 065 760 осіб, двома дозами – 6 573 564 особи”, – зазначили в МОЗ.

Водночас наголошується, що дані Центрів з контролю та профілактики захворювань США свідчать про те, що невакциновані від коронавірусу люди мають в 11 разів більший ризик померти від штаму “Дельта”, ніж вакциновані. Ризик захворіти у невакцинованих у 6 разів вищий у порівнянні з тими, хто отримав дві дози вакцини.

У мережі відомство оприлюднило моторошні фото з “ковідних” лікарень України. На знімках можна побачити умови, в яких перебувають лікарі й хворі, а також кадри з вивезенням з відділень померлих внаслідок коронавірусу.