facebook

12-річна дівчинка врятувала власну маму, провівши власними руками реанімаційні заходи після того, як в останньої зупинилося серце. Дитина не гаяла ні секунди, терміново звернувшись до диспетчера за номером “103” з метою одержання всіх необхідних інструкцій, аби здійснити порятунок життя громадянки України, що втратила свідомість і припинила дихати.

Як інформує пресслужба Центру ЕМД та МК, випадок стався у Запоріжжі: 16 жовтня, о 12:01, до оперативно-диспетчерського управління Центру за номером “103” надійшов виклик від дівчинки 12 років з приводу того, що її мати 35 років втратила свідомість і не дихає.

Диспетчер одразу направила на місце події найближчу бригаду та почала надавати рекомендації стосовно постдиспетчерської підтримки та проведення викликаючою реанімаційних заходів.

Диспетчер ОДУ увесь час залишалась на зв’язку (приблизно 11 хвилин) та надавала рекомендації по проведенню СЛР до приїзду бригади.

Одразу розпочаті підлітком реанімаційні заходи під контролем диспетчера оперативно-диспетчерського управління, дозволили бригаді продовжити реанімаційні заходи та отримати позитивний результат. Далі, після надання медичної допомоги, хвора у важкому стані була госпіталізована до лікарні.