facebook

Кілька діб намагалися врятувати молоду жінку у Львові. Однак… Вияивлося, що померла виступала категорчно проти вакцинації. Тому не вакцинувалася. Якби не це, стверджують лікарі, багатодітну можна було б врятувати, адже перебіг хвороби не був би таким важким.

Як повідомляє ТСН, в померлої залишилось троє дітей, найменшій всього рік. Крім жінки в цій родині хворіють ще троє, хто саме лікарі не кажуть, бо родина заборонила будь-що їм коментувати.

Стан багатодітної мами був найважчий, кажуть медики. Через це від початку шпиталізації не робили жодних прогнозів. Але перебіг хвороби був такий агресивний, що врятувати пацієнтку не вдалось. «Пацієнтка, вся її родина, її батьки, брати, сестри, всі є активні противники вакцинації і на сьогоднішній день в сім’ї є троє людей хворих, але я чітко знаю, що цій жінці могла допомогти вакцинація», – твердить завідувачка реанімаційного відділення лікарні швидкої допомоги Наталія Матолінець.

Вірус став агресивнішим, крім легень, кажуть лікарі, вражає судини. І окрім інших наслідків, все частіше призводить до тромбозів.

У міській лікарні № 8 троє пацієнтів, які через ускладнення коронавірусу втратили кінцівки. У них був тромбоз і щоб врятувати життя медикам довелося ампутувати їм ноги. Недужим чоловікам трохи більше 60 років. Ніхто з них теж не був вакцинований.

“Ситуація ускладнилася тим, що почастішали тромбування як дрібних так і крупних судин. Тромбози виникають не тільки на кінцівках, а й тромбози магістральних судин, легеневих, що призводить до смерти”, – кажуть місцеві хірурги.

Зараз багато хворих серед дітей. У лікарні «Охмадит» 40 пацієнтів з підтвердженим коронавірусом. Це найбільша цифра за весь час пандемії. У реанімації трирічна дитина на ШВЛ.