facebook

Що буде із курсом долара на початку літа: експерти озвучили українцям прогноз

Експерт зазначив, що якщо з’являться фактори, які збільшать попит чи пропозицію, відбудуться зміни

Експерти спрогнозували, якою буде ситуація на валютному ринку у червні. Їхні думки сходяться в тому, що очікується стабільність, а долар зупиниться на рівні від 36,5 до 37,5 гривні.

Керівник аналітичного департаменту Concorde Capital Олександр Паращий зазначив, що стабільність долара буде такою, як у травні, і кардинальних змін можна не боятися. Також існує ймовірність, що готівковий курс опуститься нижче за офіційний.

“На це може впливати тільки баланс попиту та пропозиції на готівковому валютному ринку. Тобто, якщо буде більше бажаючих продати долар – наприклад, щоб вкластися в гривневі депозити або гривневі ОВДП. Така можливість є. Але якщо таке буде, то дуже нетривало”, – додав експерт.
У той же час інвестиційний банкір Сергій Фурса пояснив, що на стабільність валюти цього літа впливає відсутність потенційних чинників, які б змінили ситуацію.

“Однак, якщо з’являться фактори, які збільшать попит чи пропозицію, зможемо побачити будь-які зміни. Втім, потенційних передумов для цього зараз немає”, – підкреслив він.

Джерело.