facebook

Співробітники Управління державної охорони, який не вжили відповідних заходів, щоб збити дрон, який знімає резиденцію президента Володимира Зеленського в карпатському селі Гута, звільнені з роботи.

ЗМІ повідомили про звільнення співробітників УДО, які не збили дрон над резиденцією Зеленського: у відомстві заперечують

Літальний пристрій був запущено журналістами в рамках розслідування дня народження голови ВП Андрія Єрмака, який нібито використав гелікоптери ГУ ДСНС для доставки своїх гостей на свято.

Про це повідомив керівник резонансного розслідування “Української правди” Михайло Ткач, посилаючись на особисті джерела. Зі свого боку керівництво УДО категорично заперечує, що відомство зазнало кадрових втрат.

“Я вважаю, що історія з іменинами Єрмака та державними гелікоптерами матиме продовження. В УДО намагаються знайти мої джерела, які давали мені інформацію, напевно вважають, що у мене таких джерел дуже багато”,– зазначив Ткач.

Журналіст пояснив, що охорона зобов’язана була збити дрон, який злетів над резиденцією “Синьогора”, проте чи забули, чи не встигли включити відповідні радари. Звісно, коли розслідувачі запустили безпілотник для знімання вертолітного майданчика на території президентської садиби, співробітники УДО вимагали його прибрати, але потрібні кадри апарат уже встиг зробити.

Пресслужба УДО у Facebook спростовує справжність цієї інформації та закликала Ткача звертатися з таких питань безпосередньо до відомства з офіційним запитом. Тоді, за словами представників держохорони, журналісту не доведеться публікувати неперевірені дані, отримані із недостовірних джерел.

“Офіційно повідомляємо, що всі військовослужбовці Управління державної охорони України продовжують виконувати службові обов’язки та забезпечувати безпеку осіб та об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона. Звертаємось до Михайла: наша пресслужба не кусається, тому Ви завжди можете звернутися до Управління з офіційним запитом, щоб як справжній журналіст-розслідувач надати суспільству повну, правдиву та перевірену інформацію”,– зазначено в офіційній заяві.

Заява УДО.

Джерело.