facebook

Невизнаний міжнародною спільнотою білоруський президент і поплічник російського диктатора Олександр Лукашенко раптово почав закликати Україну сісти за стіл переговорів із Росією.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко почав роздавати Україні поради, розповідаючи, що треба зробити, щоб нібито закінчити війну “прямо зараз”. Він закликав українську владу сісти за стіл переговорів.

“Поради” білоруського лідера поширив Telegram-канал “Пул Першого”, зазначивши, що про це Лукашенко говорив під час інтерв’ю “Франс Прес”.

Лукашенко стверджує, що зараз війну можна закінчити “на більш прийнятних для України умовах”.

“Все залежить від України. Зараз особливість моменту в тому, що цю війну можна закінчити на більш прийнятних для України умовах, але їй ніхто не дасть закінчити війну. Вона має сісти за стіл переговорів і погодитись, що вона ніколи не загрожуватиме Росії, і не матиме на території України те озброєння, яке загрожуватиме РФ. Це головне, а “денацифікація” – це філософія”, – сказав Лукашенко.

Також Лукашенко додав, що це нібито Київ разом із НАТО та США має дати Росії гарантії, що з території України ніколи не буде загрози Росії. І лише в такому разі, вважає поплічник Путіна, Москва дасть гарантії Україні.

Джерело.