facebook

Дівчинка Софія, яка втратила руку під час спроби врятуватися з Бучі, розповіла свою історію. Вона висловила жаль, що про українських дітей, які постраждали від російської агресії, мало говорять, і їм доводиться шукати допомогу самостійно.

Станом на ранок 21 липня 2022 року понад 1039 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 358 дітей загинули та понад 681 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Одна з них — Софійка, яка в перші дні війни Росії проти України була серйозно поранена російськими окупантами при спробі врятуватися з Бучі. Того трагічного дня дівчинка втратила не тільки руку, а й свою маму.

Зараз Софійка перебуває у Римі. На сторінці в Instagram своєї сестри дівчинка розповіла про те, як почувається і звернулася за допомогою.

“Я – Софія і я маленька українка. Я втратила руку, маму та коханого кота в Бучі. Я одна з 910 дітей, які сьогодні постраждали від рук сусідньої країни”, – сказано у зверненні.

Вона повідомила, що три місяці прожила у лікарні. Досі її мучать фантомні болі.

«Зараз я в Римі, але здригаюся від кожного звуку і боюся літаків. Коли я переживаю, у мене болить не тільки неіснуюча рука – біль віддає у все тіло», – розповіла Софія.

До війни цей час Софія називає минулим життям, вона займалася кінним спортом. Наразі вона не знає, чи зможе займатися улюбленим спортом з однією рукою.

«Мені потрібний протез. Коли я його носитиму, фантомні болі стихнуть, і я навіть зможу одягатися сама», – написала вона.

Вона висловила жаль, що про українських дітей, які постраждали від російської агресії, мало говорять, і їм доводиться шукати допомогу самостійно, тому її сім’я знайшла клініку в Америці, яка може допомогти. Наразі дівчинка шукає спонсорів для дорогого протезування.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ALINA | РОЗМОВНА АНГЛІЙСЬКА (@alenglish_)

Джерело.