facebook

Франція рекомендує молодим людям відмовитися від щеплення препаратом Moderna. В чому проблема?

Вся справа в рідкісному побічному ефекті, який викликає цей препарат.

В Управлінні охорони здоров’я Франції рекомендували молодим людям віком до 30 років утриматися від вакцинації препаратом Moderna через те, що він може спричинити захворювання серцево-судинної системи.
Йдеться про міокардит та перикардит, які частіше виникають у молодих людей.

Так, при використанні вакцини Pfizer цей ризик, згідно з заявою французьких лікарів, менший у п’ять разів. Нагадаємо, що нещодавно влада Швеції, Норвегії, Данії та Фінляндії відмовилася від використання американського препарату Moderna через цей побічний ефект.

Раніше редакція Курсора повідомляла, що вчені з’ясували, наскільки ефективною є вакцина Moderna. Зокрема вчені намагалися зрозуміти, як добре препарат захищає пацієнта від штаму Дельта.
Крім того, ми писали, що британські дослідники повідомили про наслідки COVID-19 у свійських тварин. У кішок і собак після перенесеного COVID-19 спостерігався вкрай пригнічений стан, вони були не активними і практично нічого не їли.

Медики розповіли, що може захистити від тяжких симптомів коронавірусу. Вакцина від грипу також допомагає захистити організм від ковіда — звичайно, замінити антикоронавірусну вакцину вона не може, але разом із нею посилює захист від важких симптомів.

Джерело.