facebook

У Рівненській області жінка звернулася в поліцію і звинувачує лікарів у помилці. Річ у тому, що вона прищепилася від кoрoнавірyсy, але в додатку «Дія» висвітилася зовсім інша вакцuна.

Про це повідомляється в сюжеті «Сегодня» на каналі «Україна».

Що сталося. За словами українки, вона вибирала для щеnлення Astr0Zeneca, а в додатку «Дія» з’явилася C0r0nаVac.

«Я повністю довірилася лікарю. А ось так проявили недбалість і ніхто не визнає свою помилку», — розповіла Наталія Яцкевич.

Жінка каже, що лікар не знає, чим її вакцuнували, точніше — він не пам’ятає.

Наталя спеціально вибрала саме Astr0Zenecа. Щоб їхати за кордон на заробітки. А тепер її не пустять.

«Можливо, у них закінчилася дана вакцuна. Тому без мого відома вирішили вакцuнувати тим, чим було. Я не знаю, як це сталося. Не знаю, як йти на другу вакцuнацію?» — запитує Наталя.

За справу візьметься поліція. Лікарі в лікарні нічого не говорять і не дають пояснень. Тепер за справу візьмуться правоохоронці.

«Ми маємо право вимагати своє — свої персональні дані! Не вимагаємо чужі!» — переконана Наталя.

Помилка лікарів. Доктор з лікарні тільки після скандалу розповів правду. За його словами, внутрішня перевірка виявила, що помилка сталася, коли вносили дані в сертифікат.

«Чітко випливає, що пацієнтці була проведена вакцuнація. По зіставленню всіх залишкових доз вакцuнації і щеnлених доз – ніяких невідповідностей не виявлено», — розповіла головний доктор Сарненського Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Максимук.

Якщо провину лікарів доведуть — їх притягнуть до відповідальності. А зараз жінці потрібно йти на другу дозу щеnлення, а її дані в «Дії» будуть змінені.

Джерело.