facebook

У сусідній області коронавірус спричинив масштабне ураження легень у 17-річної дівчини, в котрої пошкоджено 95% цих органів. Дівчину госпіталізовано в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні.

Як інформує “Галка”, про це повідомив генеральний директор медичного закладу Тарас Мельник.

“Ми забрали 17-річну дівчинку з реанімації обласної інфекційної лікарні у дуже важкому стані. Вона перебуває на ШВЛ-апараті, там — 95% ураження легенів. У дитини тільки 5% легенів дихають. Вона дуже тяжка. Дитина в будь-яку хвилину може померти”, — каже Тарас Мельник.

За його словами, в обласній дитячій лікарні також перебуває з діагнозом COVID-19 новонароджене немовля. Його привезли у медзаклад з Косівського пологового будинку.

“Забрали зі стаціонару пологового будинку з Косова важку дитину. Зараз маля лежить в нас. Привезли його в обласну дитячу лікарню 5 листопада на другому дні життя з тяжкою пневмонією. І підтвердився діагноз COVID-19. Дитина зараз почувається краще. На початку видавалося, що немовля потребує ШВЛ. На щастя, обійшлося”, — каже Тарас Мельник.

Окрім цього, в обласну дитячу лікарню госпіталізували ще двох немовлят з Косівського пологового будинку з підозрою на коронавірусну хворобу.

Джерело.