facebook

У жахливій аварії котра сталася вчора(8 листопада) на Тернопільщині загинуло подружжя. Трагедія сталася у селі Шибалин: п’яний водій за кермом Skoda Yeti вилетів на зустрічну смугу і зіткнувся Daewoo Lanos, в якому їхали родина з Бережанщини. В один момент обірвалося два життя…

“Світла пам’ять, Алло… Добра, творча, працьовита, завжди готова прийти на допомогу. П’яний водій забрав життя Алли і її чоловіка. Залишились сиротами двоє дітей… Ми навчалися з Аллою в одній групі в університеті. Сумуємо нині з рідними.

Приватно запитують мене, як допомогти родині. Дізналася номер картки старшого сина.

5168 7451 0100 1888- картка ПриватБанку старшого сина Алли (Олександр Мищишин),- поділилася смутком у дописі Іванна Гошій.

“Я не хочу вірити в те, що сталося… у нашій пам’яті ти завжди красива, чарівна, молода, добра, щира жінка, любляча і турботлива матір для своїх дітей, хороша напарниця і просто добра Людина… Аллочко, для мене ти завжди будеш жива, я пам‘ятаю тебе тільки такою, як на цьому відео…”,- написала Валентина Мартивів- Стасюк.

“Серце розривається,і стоїть одне запитання чому? Страшна звістка в яку важко повірити! Прошу молитву за їх синочка Назарчика що зараз в реанімації! Боже оздорови дитинку і прийми цю пару в Царство Небесне! Скажіть мені що це неправда…”,- написала Наталя Маряш.

Джерело.