facebook

У Зеленського зробили заяву: війна може закінчитися в будь-який момент

Одним з важливих факторів є те, що сьогодні відбувається в самій Росії.

Бойові дії на території України можуть також раптово закінчитися, як вони і почалися. В даному випадку важлива не тільки роль ВСУ, але і ситуація всередині Росії.

Про це заявив радник Офісу президента України Михайло Подоляк.

“Вона (війна – ред.) може закінчитися і за місяць, а може закінчитися до зими. Тому що війна – це не тільки математика на полі бою… Крім математики, війни ще має свою психологію. Багато факторів впливають на внутрішній світ в РФ”, – сказав Подоляк.

Радник глави ОП вважає, що конфлікт всередині РФ може стати причиною раптового припинення “спецоперації” в Україні.

“Вони вже сьогодні ізгої, під потужним санкційним тиском, репутаційно виглядають мізерно. Все це продукує внутрішню паніку, йдуть конфлікти. Багато таких факторів можуть призвести до того, що війна парадоксально швидко закінчиться”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський не виключив, що Украна буде вести мирні переговори вже зовсім з іншим російським президентом.

“Ця війна в будь-якому випадку закінчиться, і ми розуміємо з вами, що є військова частина війни. І після військової частини, в будь-якому випадку, Я впевнений, буде мирний процес і буде стіл переговорів, і буде точно мир.

Питання, з ким саме Україна домовлятиметься. Питання, з яким президентом Росії буде домовлятися Україна. І це теж залежить від вже чинного президента Росії”, – заявив Зеленський.

Джерело.