facebook

Військово-політичний оглядач Юрій Федоров спрогнозував терміни закінчення ракет у армії РФ, порадувавши українців конкретними датами.

Всі вже знають, що ніч на 5 червня 2022 року пройшла відносно спокійно на Волині, Закарпатті, Житомирщині, Львівській, Вінницькій та Одеській областях, чого не можна сказати жителям Києва та Дніпра. Ще б пак, ракетний удар, нанесений по Києву вранці 5 червня, був найсильнішим починаючи з квітня. Про те, скільки ще українці житимуть у страху, взяв сміливість припустити військовий експерт Юрій Федоров.

Так, військово-політичний оглядач Юрій Федоров спрогнозував терміни закінчення ракет у армії РФ. Почути авторитетну точку зору експерта на питання про те, коли ж нарешті виснажаться військові ресурси Росії, можна на каналі YouTube.

Кандидат історичних наук повідомив, посилаючись на розвідку, що ще два тижні тому російські війська використовували для бомбардування українських міст близько 60% своїх високоточних ракет.

“За 3 місяці витрачено 60%. Значить при тих темпах обстрілів України ракетами ” калібрами “морського базування або” Іскандерами ” наземного базування ракет вистачить приблизно на 2 місяці. Кожен місяць витрачається приблизно 20%”, – поділився наявною інформацією з телеглядачами військовий експерт.

Далі Юрій Федоров зазначив, що” це запас, який був створений за 20 років”, а зараз Росії відтворити хоч якусь серйозну кількість цих ракет важко.

“Економічні санкції передбачають заборону на поставки в Росію мікроелектроніки, що робить майже неможливим виробництво високоточних ракет”.

Вищесказане Юрій Федоров підсумував, впевнено заявивши: “на два місяці може вистачити. За нинішньої ситуації, ну, напевно, на півтора місяці”.

Джерело.