facebook

Заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що російські окупанти повністю знищили деякі міста в Донецькій та Луганській областях. Також сильно постраждали окремі громади.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Українська влада підрахувала, що в Україні зруйновано понад 350 тисяч об’єктів та мільйони квадратних метрів житлової, освітньої, медичної, спортивної інфраструктури, пошкоджено тисячі кілометрів доріг і залізничних колій, аеропорти, порти та багато іншого.

На сьогоднішній день росія повністю знищила шість міст України: Маріуполь, Волноваху, Рубіжне, Попасну, Лиман та Сєвєродонецьк. Також важка ситуація в окупованих громадах Херсонської області, сильно постраждали окремі громади Миколаївської та Запорізької областей. У Харкові повністю знищено частину мікрорайону Північна Салтівка.

“Наша спільна мета – після перемоги максимально швидко відновити все, що знищили росіяни в цій кривавій війні. І не просто відновити, а створити нову, сильну, сучасну Україну, де інфраструктура кожної громади, міста та селища відповідає найвищому рівню європейської і світової якості та інклюзивності”, – сказав Тимошенко.

Джерело.