facebook

Легендарний російський журналіст зважився на цей вчинок після того, як Путін вторгся в мирну Україну і почав знищувати мирних громадян

Максим Галкін, який критикував Кремль за вторгнення в Україну, разом з родиною виїхав з Росії.

Легенда ДДТ Юрій Шевчук отримав протокол за те, що дорікнув росіянам у “підлизуванні” заду Путіну і за схвалення їми війни в Україні. Макаревич і Лія Ахеджакова не перестають критикувати Кремль за його звірства і за диктатуру. Про від’їзд з Росії в Instagram розповів і режисер фільмів “Тіснота” і “Дилда” Кантемір Балагов.

Цей список можна продовжувати дуже довго – розумні і розсудливі люди назавжди залишають Росію, яка після масових звірств армії РФ на території мирної України стала справжнісіньким ізгоєм.

Не залишився осторонь і легендарний російський журналіст Олександр Невзоров, який постійно критикував путінську диктаторську владу, яка довела жителів РФ до злиднів і безвиході.

Невзоров і його дружина Лідія отримали українське громадянство. У мережі з’явився скріншот документа Міністерства закордонних справ України із запитом на перевірку публіциста і його дружини, в тому числі і по базі Інтерполу.

Опозиціонеру надано громадянство України указом президента Володимира Зеленського “за видатні заслуги перед нашою країною”. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

“Спасибі Олександр і Лідія, за Вашу сміливість і чесність. За щире бажання допомогти зупинити війну і правдиву оцінку реальної ситуації. 23 березня проти Олександра Невзорова Слідчий комітет РФ порушив справу за дискредитацію Збройних сил РФ. За те, що чесно розповів народу Росії про варварське бомбардування пологового будинку в Маріуполі”, – прокоментував Геращенко новину.

Пізніше і сам Невзоров прокоментував цю подію на своєму Telegram-каналі:

“Про українське громадянство. Без зайвих слів.

Все гранично просто. Що таке війна в Україні? (якщо змити з події політичну і національну риторику).

Це злочин.

Є злочинець і є жертва злочину. Є вбивця і є Той, кого Він вбиває, або намагається вбити.

Злочинець – Росія. Жертва – Україна. Це неможливо оскаржити або спростувати. Це факт. Ну, а далі кожен робить свій вибір: допомагати злочинцеві або рятувати його жертву.

Якби кожен з 140 мільйонів росіян затулив би собою поставлену до стінки Україну, то не було б ні Бучі, ні Маріуполя, не було б сотні тисяч трупів і тих мільйонів смертей, в які ще обійдеться затія диктатора, що сплять.

Так, встати поруч з тим, кого розстрілюють, не завжди комфортно. Ймовірно, простіше встати в шеренгу розстрільників. Кожен сам робить свій вибір. Важливо розуміти, що третього варіанту не існує.

Я встаю на бік жертви.

І я біса вдячний тим змученим, зневіреним, закривавленим людям України, що дозволили мені зайняти серед них місце”, – написав журналіст.

 

Джерело.