facebook

У Білорусі терміново вживаються заходи щодо створення вельми незвичайних військових підрозділів

Схоже, що Лукашенко дуже серйозно боїться за своє життя і переживає з приводу того, що його збройні сили можуть влаштувати бунт.

З цієї причини в Білорусі почали вживати термінових заходів щодо формування так званих “народних ополченців”.

Як повідомляє РБК, про це розповів глава Міністерства оборони Білорусі з гучним прізвищем Хренін.

“На вчорашній нараді в рамках коригування питань уточнення розвитку збройних сил головнокомандувачем було поставлено завдання, в тому числі, створити в країні народне ополчення. Це питання, ми бачимо, дійсно важливе”, – сказав міністр під час щорічного збору”військова безпека і оборона держав”.

За словами Хреніна, в Білорусії достатньо ресурсів для створення нового виду військових формувань, і питання створення народного Ополчення буде вирішено після законодавчого оформлення цієї ініціативи.

“У нас є для цього і люди, і озброєння. Нам необхідно вирішити окремі питання, оформити це законодавчо. Але найголовніше, що ми повинні розуміти, — це те, що кількість захисників нашої Батьківщини збільшиться в рази”, — додав міністр.

Нагадаємо, раніше Лукашенко привіз на зустріч з Путіним якусь шкільну карту, на якій він зазначив “шляхи вторгнення в Білорусь”. Історія стала мемом, а слова Лукашенка “я зараз вам покажу” стали приводом для багатьох пародій в YouTube.

Джерело.