facebook

Головна лікарка-інфекціоністка МОЗ Ольга Голубовська висловила невдоволення та обурення з приводу медиків, які закликають не лікувати пацієнтів, не вакцинованих від коронавірусу. Вона наголосила, що ніхто не знає, що буде завтра з кожним із нас.

Своє ставлення до подібних поглядів лікарка висловила у пості на своїй сторінці Facebook. Голубовська наголосила, що їй соромно за колег, які, прагнучи бути в тренді чи з якихось інших причин, опускаються до подібних заяв.

“Можна розуміти чи не розуміти глибоко проблему, але заклики, по суті, до вбивства, поділ своїх співвітчизників на більш і менш правильних – не допустимо в будь-якому випадку”, – заявила вона.

Медик закликала колег до гуманності, оскільки “навіть поранених та хворих підбирають під час воєн та надають їм медичну допомогу, згідно з Женевською конвенцією 1949 р.”. Відповідальність медичного працівника за такі дії передбачає ст. 139 ККУ, наголосила вона.

Також головна лікарка-інфекціоністка МОЗ звернулася до пацієнтів та лікарів із закликом розпочинати лікування на ранніх стадіях хвороби, оскільки це “у низці випадків рятує життя, запобігає тяжкому перебігу та/або полегшує симптоми хвороби”.

“І так, давайте залишатись людьми”, – наголосила Голубовська.

 

Джерело.