facebook

Невакцинованим зараз важко розраховувати на розуміння медиків. Саме через небажання вакцинуватися більшістю українців, зараз медичному персоналу довелося зіткнутися з шаленим навантаженням, пояснюють в медколах. Тому і ставлення до “антиваксерів” – відповідне. Особливо, коли ті через важкий стан перебігу хвороби просяться в реанімацію.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету Сергій Дубров.

“Щоденно маю десятки дзвінків із проханням допомогти перевести в реанімацію чи госпіталізувати родичів, знайомих чи знайомих знайомих. На моє запитання, чи вакциновані, в 99,9% випадків — відповідь «НІ».

Майже рік у НАС усіх була можливість безкоштовно вакцинуватися, вакцинуватись ефективними вакцинами, які захищають від захворювання та гарантують уникнення тяжкого та критичного перебігу COVID.

Говорили, пояснювали, просили, але 80% громадян НЕ ВАКЦИНОВАНІ, і тепер ті, хто захворіли та мають сатурацію 80% і менше, «хотять» в реанімацію, а вже все! Місць немає!

Кожен мав вибір: гратися в російську рулетку чи захистити себе від смерті вакциною, кожен свій вибір зробив… Будь ласка, друзі, знайомі, знайомі знайомих та незнайомих, всі, хто не вакцинувався, не телефонуйте та не просіть допомогти з ліжком в реанімації, ви зробили свій вибір, за ваші помилки відповідати вам.

І дай Боже вам не захворіти на COVID хоча б у найближчий місяць (на піку чергової хвилі)!», – написав Дубров.