facebook

Будьте обережні!

Українців попередили про високу ймовірність виникнення пожеж
Попри бажання багатьох громадян провести вихідний на природі в неділю, варто дотримуватись граничної обережності: Укргідрометцентр у Facebook попередив про пожежну небезпеку по всій Україні 30 червня, яка збережеться до 2 липня.

У неділю, 30 червня, температурні показники та суха погода стануть сприятливим середовищем для високої пожежної небезпеки. Рівень небезпеки – надзвичайний, тому українці повинні дотримуватись усіх необхідних правил, а відпочинок не повинен стати причиною виникнення пожеж.

Повідомляється, що надзвичайний рівень пожежної небезпеки збережеться практично у всіх областях до 2 липня.

“30 червня – 2 липня в Україні (крім більшості західних, 30 червня – 1 липня та Полтавської, 30 червня та Харківської областей) надзвичайний рівень пожежної небезпеки”, – йдеться у повідомленні Укргідрометцентру, де також показали карту пожежної небезпеки по регіонах на 1 липня.

Також в Укргідрометцентрі розповіли про погоду, на яку варто чекати 30 червня в Україні. У неділю – хмарно із проясненнями з незначними поривами вітру змінного напрямку зі швидкістю 3-8 м/сек. На всій території країни опадів у цей день не очікується.

Середня температура повітря вдень коливатиметься в межах 29-34°, виснажлива спека наздожене мешканців південних та центральних областей – 35-36° за Цельсієм. Трохи прохолодніше буде на високогір’ї Карпат. Тут очікується 22-27 ° тепла.

Під час відпочинку на природі під час високої пожежної небезпеки слід дотримуватися простих правил поведінки з вогнем:

очищати місце, призначене для багаття, від сухої трави, листя, гілок;
не розкладати багаття поблизу звисаючих крон дерев, у хвойних молодняках, серед сухого очерету;
не залишати багаття без нагляду;
не залишати місць відпочинку, не переконавшись, що вогонь погашено.

Джерело.