facebook

Астролог розповів про плани російської армії найближчим часом. Він також назвав міста, жителям яких варто переїхати до інших регіонів країни, аби зберегти своє життя.

Найближчим часом Росія може посилити обстріл українських міст і сіл. Тому що російський диктатор захоче показати “перемоги” перед виборами, які відбудуться у РФ 17 березня. Про це написав у своєму телеграм-каналі астролог Дмитро Уранус.

За словами експерта в галузі зірок, є велика небезпека для українських захисників під Авдіївкою та на Запорізькому напрямі.

“У карті лютневого молодика є вказівки на ймовірність втрати деяких територій та позицій на південному напрямку, на південь від Запоріжжя та Оріхова”, – поділився астролог.

Проте Уранус упевнений, що найближчим часом росіянам не вдасться захопити Запоріжжя. Але обстріли будуть частими: 1 раз на один-два тижні окупанти можуть запускати крилаті ракети, а балістичні – щодня.

Водночас астролог звернувся до мешканців Курахового, Селидове, Українська, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Покровська та Слов’янська Донецької області. Він порадив їм переїхати до більш безпечних регіонів України. Уранус заявив, що ці прифронтові населені пункти особливо постраждають від сильних та частих обстрілів.

“Ворог поки не може захопити ці міста, але може їх зруйнувати і вбити багато мирних жителів”, – додав астролог.

Він вважає, що Росія планує посилити обстріли і використовуватиме ракетні атаки для залякування українців та демонстрації сили.

Джерело.