facebook

Вакцинація від коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я України планує провести ревакцинацію населення від коронавірусної інфекції. Планується вводити дві дози.

Водночас вакцинація додатковою третьою або бустерною дозою не розглядається. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі телеканалу “Рада”.

Він пояснив, що людина, яка отримала дві дози щеплення від коронавірусу в 2021 році, повинна отримати дві такі ж у 2022 році. Бустерна вакцинація може бути рекомендована тільки деяким категоріям населення, зазначив Кузін. Це може стосуватися людей з хронічними захворюваннями.

Санлікар не зміг відповісти, чи потрібно буде ревакцинувати від COVID-19 щороку. Кузін додав, що з початку кампанії з вакцинації в Україні було щеплено 8,37 млн осіб, це близько 20% населення країни.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, в Києві в одну з лікарень госпіталізували відразу сім пацієнтів з коронавірусом, у яких були важкі симптоми захворювання, і причому вони мали сертифікати вакцинації. Як виявилося, документи про щеплення були підроблені.