facebook

У вівторок, 21 грудня, до Києва прилетів борт із пораненими на Донбасі українськими воїнами. Волонтери попросили допомоги всіх небайдужих, оскільки ситуація і з військовослужбовцями, і загалом на фронті складна.

Про це у Facebook написала волонтерка Наталія Юсупова. Активістка повідомила, що у бійців, які 20 грудня підірвалися на невідомому пристрої, тяжкі поранення – ампутація, кульові та осколкові поранення. Водночас обстріли на Донбасі ведуться постійно, фактично щодня є поранені та вбиті, а росіяни продовжують стягувати до українських кордонів озброєння.

“Люди, волонтерам потрібна допомога! Шпиталь закриваємо своїми зусиллями, будь ласка, допомагайте нам із придбанням необхідного на фронт. Потрібні квадрокоптери, кабелі, камери, планшети, ліки”, – закликала Юсупова.

Вона повідомила, що у грудні вже купила три квадрокоптери загальною вартістю 170 тис. грн, але потрібні ще два. Також волонтерка придбала 4 планшети – 40 тис. грн., кабель – 11 тис., багато ліків. Проте, за її словами, замовлено ще багато видів кабелю, камер, іншого обладнання.

“Кожен громадянин України може приєднатися до допомоги, це наша війна та наша країна. Спасибі всім, хто допомагає!” – написала Юсупова.

Карта для допомоги 5375 4141 0204 7676 та 5375 4141 2065 9130 Монобанк.

Нагадаємо, двоє українських захисників зазнали поранень 20 грудня в зоні проведення ООС на Донбасі. Стан здоров’я одного – важкий, іншого – середньої тяжкості. Ще одного українського захисника було поранено вранці 21 грудня поблизу Широкиного. Його стан середньої тяжкості.

Джерело.