facebook

Українські блогери не перестають дивувати користувачів соцмереж.

Так, 27-річна модель з Києва Альона Омович змінила себе до невпізнанності, щоб виглядати як всесвітньо відома зірка американського шоу-бізнесу Кім Кардаш’ян. Дівчина вставила імпланти в сідниці та груди, збільшила губи, зробила ринопластику та ще кілька операцій, проте визнання та любові публіки вона так і не досягла. У мережі її щодня засуджують через невдалу пластику та “жахливу фігуру”.

Альона регулярно публікує у своєму Insragram-акаунті фото в купальниках, білизні або приталеному одязі, щоб фоловери могли уважніше розглянути всі вигини її тіла. За профілем української Кардаш’ян стежить понад 1,6 млн людей. Часто під знімками моделі з’являються образи, у яких коментатори порівнюють дівчинк з “кентавром” або “черв’яком з фільму “Люди в чорному”.

Альона Омович народилася у Львові. Вже у 15 років вона опинилася в центрі уваги, розпочавши свою модельну кар’єру. Популярність вона здобула як блогер у 2013 році. На той час Альона почала активно змінювати себе за допомогою хірургічних втручань.

Альона мала три окремі операції зі збільшення грудей. Ребра, як доводить підписникам сама модель, вона не видаляла, а тонку талію має завдяки постійному носінню корсета. Вона також зробила більше губи, підняла вилиці та скоригувала кути нижньої щелепи, щоб надати обличчю овальної форми.

Особливу увагу хейтери Омович приділяють її дупі. На думку фоловерів, можна було б зробити “красиву операцію”, проте Альона звернулася до непрофесійного хірурга та отримала “жахливий” результат.

Ось що пишуть користувачі соцмереж про вигляд Альони під її фото:

“Жорсткий трансформер”, “Краще б це був фотошоп”, “Можна було б зробити попу і більш натуральною”, “Олена окремо – попа окремо. Засудіть вашого хірурга”, “З ж*пою звичайно біда. Кентавр на мінімалках”, “Просто жах, що тут гарного?”, “Чесно, я злякалася. На вас хірурги руку набивають?”, “А що це за мозолі замість п’ятої точки?”, “Шкода, в інсті немає дизлайка”, “Жахливе видовище”, “Як це потворно виглядає” та інші.

“Колись Омович була красивою дівчиною, але в гонитві за певними цінностями вона змінила себе, щоб нагадувати персонажа з якогось жахливого і безглуздого коміксу. Тут у нас силіконові груди, а також пришита дупа над її схожими на палички ногами. Ще й обрізаний ніс. Не жінка, а персонаж комп’ютерної гри для дебілів”, – процитував таблоїд Міро.

Сама блогерка у своїй красі не сумнівається. Вона пишається зміненою фігурою та засуджує тих, хто критикує її, оскільки сприймає негативні коментарі на свою адресу за звичайну заздрість.

Джерело.