facebook

Кожному українцю, який другий рік живе в стані тривоги, хочеться знати, коли закінчиться війна між Росією і Україною.

Навряд чи існує людина, яка не знає болгарську ясновидицю Вангу – людину, яка передбачила багато подій, і не залишила жодного щоденника. Її пророцтва записували помічники, тому зараз передбачення Ванги збирають по крихтах.

Прогнози Ванги на 2024 рік – список
Всі передбачення Ванги так чи інакше збутися не можуть – на цьому ясновидицю вже кілька разів “зловили” уважні дослідники її слів. Одні звинувачують провісницю у брехні, а інші говорять про те, що її прогнози могли бути невірно витлумачені. Проте, передбачення Ванги є, і цілком ймовірно може збутися.

Подивимося, яке передбачення Ванги на 2024 рік збудеться насправді:

глобальний світовий військовий конфлікт;
значне зменшення населення Землі;
єдиний світовий уряд;
дефіцит продуктів і ліків;
спалахи серйозних захворювань та епідемії;
смерть президента США від важкої недуги;
економічна криза в Європі;
прорив у квантовій фізиці;
винахід препаратів від, на даний момент, невиліковних хвороб.
Передбачення Ванги про війну – одне з найпопулярніших, про нього говорять навіть політологи, так як зараз, на початку 2024 року, ясно, що військові конфлікти будуть йти в багатьох країнах, як і громадянські війни.

Коли закінчиться війна в Україні – точна дата на думку Ванги
Багато езотериків намагаються давати свої прогнози з приводу кінця війни, але коли закінчиться війна в Україні – астрологи достовірно визначити не можуть. Передбачення Ванги про Україну, здебільшого, стосуються військових дій. Провидиця вважала, що війна триватиме не довше двох років – значить, точна дата закінчення бойових дії – 2024 рік.

Однак, передбачення Ванги про війну не закінчилося тільки позначенням часового проміжку – ясновидиця сказала, що ознака закінчення війни – “на трон зійде Восьмий”. Хто такий цей восьмий, чи точно це президент однієї з країн або, може бути, справа не в черговості правителів – ніхто не знає. Швидше за все, передбачення Ванги про Україну не варто сприймати буквально – вона часто використовувала алегорії і метафори, тому її слова краще сприймати абстрактно.