facebook

Мешканці однієї з областей України можуть подати заявки на отримання матеріальної допомоги від міжнародної організації. Кому пропонує підтримку фонд та як пройти реєстрацію?

Як інформує “biz.today.ua”, угорська екуменічна служба у співпраці з організацією World Vision та при фінансуванні Бюро гуманітарної допомоги (BHA/USAID) відкрила реєстрацію на фінансову допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які зараз мешкають у місті Первомайський Лозівського району Харківської області.

Звернутися за матеріальною підтримкою у розмірі 10 800 гривень на одного члена сім’ї одночасно за три місяці можуть ті, хто протягом останніх трьох місяців не отримував грошової допомоги від World Vision чи інших міжнародних організацій. Насамперед претендувати на допомогу можуть лише вразливі категорії населення:

Сім’ї з доходом менше за 6318 гривень на одну особу;

Сім’ї, які виховують більше однієї неповнолітньої дитини;

Опікуни або батьки-одинаки, які виховують неповнолітніх дітей;

Вагітні або жінки, що годують;

Особи, які доглядають члена сім’ї похилого віку (старше 60 років);

Особи, які мають інвалідність чи серйозні захворювання;

Українці, які отримали поранення внаслідок обстрілу;

Українці, які втратили житло під час війни;

Сім’ї, що живуть в орендованому житлі, притулку або сім’ї, яка їх прийняла.

Щоб зареєструватись на допомогу, потрібно заповнити онлайн-анкету. Її можна знайти за цим посиланням. У разі схвалення заявки працівники організації зв’яжуться з сім’ями, які зможуть отримати виплати, протягом 10 робочих днів.

У фонді також зазначили, що форму буде закрито після досягнення можливого ліміту.

Джерело.