facebook

В Україні з’явилася високооплачувана робота для няні. Майбутній помічниці з догляду за дітьми пропонують зарплату у розмірі 84 тис. грн. Однак умови не можна назвати легкими.

Як інформує “biz.today.ua”, пропозицію роботи для няні опублікували на профільному порталі Work.ua. Потрібна няня для двох дітей – хлопчика та дівчинки, з досвідом роботи від двох років. Це фахівець, який готовий тимчасово мешкати за межами України – у Барселоні.

Вакансія призначена для кандидатів, яким розглядають повну зайнятість. Вказано, що діти новонароджені, їм кілька тижнів. Майбутній працівник має надати рекомендації.

Серед вимог – гарна фізична форма, любов до дітей, доброта. Майбутня няня для цієї сім’ї проживатиме разом із підопічними та спатиме з ними в одній кімнаті. Мати та бабуся нададуть необхідну допомогу.

До обов’язків входить повний догляд за дітьми, їх кімнатою та речами. Потрібно знати структуру прикормів – діти на змішаному харчуванні. Няня також купатиме і робитиме масаж.

“Графік роботи: з проживанням 2×2 місяці, у разі потреби, можна на постійній основі. Місце знаходження: Київ, Барселона”.

Нагадаємо, що няня має розбиратися у тонкощах догляду за немовлятами та дітьми старшого віку, готувати для них певні страви з урахуванням вимог батьків, вміти надавати першу медичну допомогу. На цю посаду частіше приймають людей з медичною чи педагогічною освітою, яким відомі основні навички виховання.