facebook

Яку погоду чекати українцям на Різдво та Новий рік

До кінця року погода в Україні буде примхливою та нестабільною. Очікуються коливання температури, невеликі опади й дефіцит снігового покриву. Про це в коментарі “Телеграфу” розповів синоптик, кандидат географічних наук Ігор Кібальчич.

За його даними, тепла погода в Україні триматиметься ще 21 та 22 грудня, а потім прийде невелике похолодання.

“23 та 24 грудня у зв’язку з розвитком малорухливого циклону в районі країн Балтії та надходженням холоднішого скандинавського повітря, очікується короткочасне зниження температури та невеликі опади у вигляді мокрого снігу та снігу, на півдні – з дощем”, – каже синоптик.

Зокрема, за його даними, вночі будуть морози до -2…-8 °С, а вдень температура у більшості областей коливатиметься в межах -4…+2°С. Лише у Криму та на півдні Одеської області повітря прогріватиметься до +1…+6.

Це похолодання буде короткочасним, тому вже з Різдва, 25 грудня, температура в Україні знову підвищиться до аномальних показників. Вночі очікується -1…+5°С, вдень +3…+8°С, а на півдні, у Криму та на Прикарпатті місцями можливе прогрівання до +10…+15°С! Потепління, за даними синоптика, супроводжуватиметься невеликими дощами й туманами.

Погода на Новий рік

Напередодні Нового року, з 28 по 31 грудня, температура повітря знизиться по всій країні до невеликих морозів. За прогнозом синоптика, вночі стовпчики термометрів падатимуть до -3…-9°С, а вдень показуватимуть -3…+3°С.

“Не виключено випадання снігу та мокрого снігу, за винятком південних областей… на Новий рік є ймовірність відновлення більш зимового характеру погоди”, – прогнозує Ігор Кібальчич.

Джерело.