facebook

У Польщі членкиня міської ради Кракова Алісія Щепаньська звинуватила заступника голови міської ради Славомира Петшика у тому, що він намагався змусити її переспати із депутатом зі Львова. Це нібито треба було зробити на знак “дружби народів”.

Депутати спільно представляли Краковську міську раду на урочистій зустрічі з консулом України, його родичами та депутатами зі Львова, яка відбулася у четвер, 3 грудня. Про це повідомляє польське видання Gazeta Wyborcza.

Згідно з інформацією, отриманою виданням, Петршик спочатку натякнув Щепаньській на інтим, а потім публічно, за спільним столом, заохотив жінку до статевого акту з одним із львівських депутатів.

Жінка вирішила не мовчати і поскаржилася на колегу до Дисциплінарного комітету. У скарзі вона чітко вказала, що поведінка Петшика є домаганням. І, за її словами, це сталося неодноразово.

Щепаньська заявила, що своїм вчинком покаже іншим жінкам, які опинилися в подібній ситуації, що треба карати тих, хто намагається робити будь-які спроби домагання або сутенерства.

Сам Петшик публічно вибачився перед членкинею міської ради за свою непристойну пропозицію. Він заявив, що під час вечері нібито використав невдалі фрази, сприйняті його колегою як образу.

Алісія Щепаньська повідомила, що прийняла вибачення від Петшика, але додала, що це не закриває питання і не має впливати на перебіг розгляду в Дисциплінарній комісії. На час розгляду його усунули від виконання обов’язків заступника голови.

В офісі президента Кракова Яцека Майхровського зазначили, що він знає про цю ситуацію і розмовляв як з Петшиком, так і з Щепаньською. Однак він не може втрутитися в цю ситуацію так, як вони обидва були обрані народом, а не призначені їм.

Джерело.