facebook

Трагічно загинули закохані: пара планувала зіграти весілля. Відео

У Львові у квартирі новобудови трагічно загинула молода пара. Хлопець і дівчина задихнулися уві сні внаслідок пожежі.

Про трагедію повідомив департамент із питань цивільного захисту Львівської ОДА. Причини спалаху наразі встановлюються, однак відкритого вогню не було. Як розповів речник ДСНС у Львівській області Ігор Курус, у квартирі тільки тлів диван, йдеться в сюжеті ТСН. Дим та запах горілого в будинку вранці помітили сусіди, які викликали рятувальників та медиків.

Як розповів друг загиблого хлопця В’ячеслава, йому було 27 років, працював у ІТ-компанії. Його дівчина, 28-річна Дана, займалася перманентним макіяжем. За його словами, пара планувала одружитися.

За попередньою версією, пожежа могла статися через несправну розетку або портативну колонку. Пара не курила цигарки, проте у квартирі був кальян, який також є однією з версій.

Водночас сусіди стверджують, що в коридорах будинку встановлено датчики пожежної безпеки, проте вони не спрацювали. Очільник керівної компанії будинку стверджує, що так сталося, оскільки задимлення на поверсі не було. Тепер мешканці чекають висновків експертів, що призвело до пожежі.ռ

Джерело.