facebook

Астролог спрогнозував, що принесе Україні листопад

Вже понад 20 місяців триває повномасштабна війна росії проти України. Усі українці чекають на її завершення, але коли це станеться, можна тільки гадати. Астролог-практик Олексій Суханов поділився, які події чекають на Україну в листопаді. Його інтерв’ю опубліковано на YouTube-каналі Фабрика передбачень.

Астролог порадував хорошими новинами, оскільки, за його прогнозом, ЗСУ заручаться підтримкою Бога війни Марса. Він передбачив, що Україна отримає більше воєнної та фінансової допомоги від партнерів.

Суханов додав, що порівняно з жовтнем, у листопаді ситуація відрізнятиметься на краще. Він додав, що у нашій річній карті був напружений період, особливо у військовій сфері.

За прогнозом астролога, у листопаді з різницею у два дні закінчаться дві складні тенденції, що для нас дуже добре.

Влітку не дуже добре почувала себе планета Марс, це пояснює процес на фронті, не було підтримки Марса — Бога війни.

Суханов прогнозує, що з 6 листопада по 25 листопада – продуктивний період, коли у політичній сфері відбудуться гарні події. За його словами, у США може вирішитися питання щодо відновлення підтримки нашій країні. Астролог додав, що підтримка картою України буде точно до березня 2024 року.

Також варто чекати й на позитивні новини з фронту. Ймовірно, можуть бути проведені успішні воєнні операції.

Але при цьому астролог попередив, що з 25 листопада до 25 грудня — напружений період, пов’язаний із настроєм усередині України.

Астролог припустив, що це може бути пов’язане з обстрілом росіян енергетики. Він додав, що листопад можна поділити на 3 частини:

1-11 листопада — нейтральна, не так багато тривог, важливих подій особливо не буде.

11 до 26 листопада — пік напруги, кількість тривог більше, ключові та різкі події листопада.

27 і до кінця місяця — спокійні нейтральні дні.

Найкращі дні: 4, 17, 19, 23.

Джерело.