facebook

Для водіїв готують не зовсім приємні зміни: що запропонував народний депутат

Водії, які їздять на автомобілях з газовою установкою, можуть відчути на своєму гаманці зміни, запропоновані народним депутатом Данилом Гетманцевим.

В одному з нещодавніх інтерв’ю він висловив ідею збільшити акцизний збір для автогазу. Мовляв, не зовсім справедливим є розподіл між видами пального.

«Щодо зменшення різниці між акцизом на бензин і скраплений газ. Я вважаю, що така ідея має підґрунтя. Я вважаю, що автомобілі їздять одними й тими самими шляхами й несправедливо, коли водії на бензині сплачують більше на ремонт цих доріг, ніж автомобілі, які їздять на газі», — каже Данило Гетманцев.

Водночас він згадав, що енерговіддача від автогазу є нижчою, ніж у бензину. Парламентар назвав приблизні відсотки — 20-25%. «Він повинен бути меншим, але не в чотири рази», — додав народний обранець до попереднього розрахунку.

Ціна на автогаз
Автомобільний газ дорожчає ось уже четвертий місяць поспіль. Ще наприкінці липня 1 літр цього пального коштував 21,92 грн (середня ціна по Україні), а вже зараз — 26,92 грн. І це не межа подорожчання, адже аналітики ринку прогнозують подальше збільшення вартості.

Джерело.