facebook

У грудні 2021 року в Україні буде 9 офіційних вихідних днів. Один із них є додатковим, передбаченим календарем державних свят.

Так, 25 грудня католики, протестанти та частина православних відзначають Різдво Христове. Цього року воно випадає на суботу, у зв’язку з чим понеділок, 27 грудня, згідно зі статтею 73 Кодексу законів про працю України, буде неробочим.

Так, на честь свята українці відпочиватимуть три дні поспіль: 25, 26 та 27 грудня. Крім того, вихідними є традиційно суботи та неділі 4-5 грудня, 11-12 грудня та 18-19 грудня.

Примітно, що робочі передсвяткові дні буде скорочено на одну годину. Це такі дати, як 24 грудня, а також переддень Нового року 31 грудня.

Як відомо, в листопаді 2017 року президент Петро Порошенко підписав закон 2211-VIII, яким було встановлено вихідний у так зване “католицьке” Різдво 25 грудня – цього дня народження Ісуса Христа відзначають віряни, які дотримуються григоріанського календаря.

На перший місяць зими також випадають такі великі свята, як День святого Миколая, Введення в храм Пресвятої Богородиці, День Георгія Побідоносця, День Андрія Первозванного.

Як писав OBOZREVATEL, на Новий 2022 рік українці можуть залишитися без вина та шампанського через ріст попиту на коробки та пляшки для спиртних напоїв, а також через подорожчання доставки товарів по всьому світу.

Джерело.