facebook

12 грудня раптово помер голова Долинського об’єднання учасників та інвалідів АТО-ООС Юрій Данилів.
Про це у мережі повідомив побратим Юрія Іван Василів

“Мені тяжко передати біль втрати, людини яку я любив і поважав, люблячого сина, гідного громадянина своєї країни, щирого друга, прекрасного батька, справжнього чоловіка який гідно йшов вперед по життю. Вічна пам’ять, щирі співчуття рідним та близьким”, – написав долинянин.

Данилів Юрій Іванович народився 3 квітня 1984 року в с. Сукіль Болехівської міської ради, Івано-Франківська області, в патріотичній сім’ї. Після закінчення школи, вступив в Дрогобицький технікум нафти і газу, де і навчався.

З 1985 року проживав і працює в м.Долина. З 2007 року працював слюсарем у ВАТ АТП-12627. Одружений, виховав дочку.

В 2015 році був мобілізований. Проходив службу по мобілізації в 53 Окремій механізованій бригаді на посаді Командир розвідувального взводу.

Відзначений багатьма нагородами. Зокрема, почесною відзнакою «За заслуги перед містом Долина»

Демобілізований у 2016 році. З 2017 року повернувся на службу за контрактом в 53 Окрему механізовану бригаду. Проходив службу за контрактом на посаді Командира розвідувального штурмового взводу. Брав участь у проведенні АТО у Луганській та Донецькій областях у населених пунктах: Щастя, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Станиця Луганськ Луганської області; Піски, Тоненьке, Мар’янка Донецької області.

Відбиваючи шквальні атаки ворога в Станиці Луганській в червні 2018 року отримав важке вогнепальне поранення. Тривалий час лікувався в Україні та Німеччині.

Джерело.