facebook

Колишній чемпіон світу у надважкій вазі Володимир Кличко дуже здивувався вчинком свого співвітчизника Василя Ломаченка (16-2, 11 КО). Той вийшов після бою з Коммі у ринг не з прапором України, а з прапором свого рідного міста Аккермана (Бєлгород-Дністровського).

Кличко висловився про Ломаченка

Кличко процитував слова з Вікіпедії, де йдеться про те, що насправді є патріотизмом.

“Вікіпедія: “Патріотизм чи національна гордість – це почуття любові, відданості та прихильності до батьківщини. Це почуття – це спільна єдність людей”, – написав Кличко у Twitter.

Ломаченко з прапором Аккермана після бою з Комі

Володимир Володимирович вважає, що Ломаченка можна привітати, але все, що трапилося далі, викликає запитання.

“Василь переміг, вітаю, але чи представляв він країну, не використовуючи прапор своєї країни?” – поставив риторичне запитання Кличко, додавши абревіатуру WTF (в інтернет-слензi розшифровується як “what the fuck?” у російському перекладі – “якого бicа?”).

У коментарях користувачі здивувалися, чому Василь узяв не прапор України.

Коментарі під фото

Зазначимо, що цей прапор Лома підняв біля свого будинку в Лос-Анджелесі, коли готувався до поєдинку проти Масайоші Накатані.

Ломаченко з прапором Аккермана

Тоді деякі іноземні фанати вважали, що Василь поставив прапор Іспанії, ставши йому писати іспанською.

Ломаченко з прапором Аккермана у Лос-Анджелесі (травень, 2021 року)

Зазначимо, що цей момент викликав велике нарікання у соцмережах. Нагадаємо, що поєдинок Ломаченко – Коммі у Нью-Йорку пройшов усю дистанцію у 12 раундів та завершився одностайним рішенням суддів на користь нашого співвітчизника.

Після бою було опубліковано вражаючу статистику ударів українця.

Ломаченко бив суперника у корпус.

Українець домінував усі 12 раундів та у 7-му ледь не завершив бій достроково. Коммі пропустив найпотужніший лівий бічний, від якого впав на канвас рингу. Пізніше було опубліковано відео нокдауну.

Нокдаун стався у 7-му раунді

Незважаючи на найважчий пропущений удар, Річард зміг піднятися і продовжити поєдинок. В результаті, всі судді одноголосно віддали перемогу нашому співвітчизнику.

Поєдинок пройшов у рубці.

Після бою Коммі був змушений вирушити до шпиталю.

Коммі впав у нокдаун.

Ломаченко востаннє виходив на ринг у червні цього року, коли його суперником був японець Масайоші Накатані. Українець зупинив суперника у дев’ятому раунді.