facebook

Неділя, 12 грудня 2021 року, вважається “дзеркальною” датою, головним числом якої є дюжина. Подібні дні в нумерології називають магічним часом, який відкриває перед людьми “ворота Всесвіту”.

Тому існує традиція в дзеркальні дати загадувати бажання. OBOZREVATEL розповідає, як правильно це зробити та в чому особливість цього дня.

Що означає дата 12.12.2021 у нумерології
Якщо скласти всі цифри магічної дати 12.12.2021, то в сумі виходить “11”. Дві одиниці, що залишилися, утворюють число “2”. У нумерології двійка вважається цифрою жіночності, кохання та краси. Тому день 12 грудня варто провести з відповідними емоціями – негатив може принести неприємності.

Що можна робити в дзеркальну дату 12.12.2021
У магічну дату 12.12 варто зайнятися самоаналізом та провести духовну роботу над собою. Сприятливий цей день також для розумової праці, реалізації планів, придбань, творчості, прибирання вдома та позбавлення від усього непотрібного. Також корисно буде приділити час близьким.

Що не можна робити в дзеркальну дату 12.12.2021
Цього магічного дня не варто ні з ким конфліктувати та загалом допускати негативні емоції. Також не варто відмовляти в допомозі, лихословити, лінуватися – рекомендується провести час активно.

Також вважається, що в дзеркальну дату не можна думати й говорити, вживаючи заперечну частинку “не”.

Як загадати бажання в дзеркальну дату 12.12.2021
Вважається, що загадане в дзеркальну дату бажання має обов’язково здійснитись. Однак загадувати треба у стані миру та спокою, осмисливши всі “плюси” та “мінуси”. В жодному разі не можна бажати те, що може нашкодити іншим.

Щоб підвищити шанси на реалізацію мрії, езотерики рекомендують чітко уявити бажане так, наче воно вже здійснилося.

 

Джерело.