facebook

Що чекає Україну в найближчі 2 місяці і яким буде переломний момент на фронті розповіла таролог Яна Пасинкова.

Війна в Україні, прогноз для України, коли закінчиться війна прогноз

Коли закінчиться війна прогноз / Колаж Главред, фото: 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха, командування Об’єднаних Сил ЗС України, скріншот з відео

Таролог і переможець Битви екстрасенсів Яна Пасинкова розповіла, що трапиться на фронті, коли окупантам доведеться тікати.

 

“Наші хлопці ще здивують нас технікою, новою стратегією, новим підходом до війни. Чекаємо хороших новин”, – повідомила таролог, передає Главред.

 

Пасинкова зазначила, що чекає Україну в найближчі 2 місяці в найгарячішій точці на фронті – Бахмуті.

 

“Найближчі 2 місяці нас чекає велика перемога на Бахмутському напрямку. Там є точка на карті, яку потрібно пройти фізично. Коли наші хлопці її здолають, ми будемо радіти. Це може статися не через 2 місяці, може трошки довше, але результат буде той же. Бахмут – це Україна”, – зазначила таролог.

 

Хто така Яна Пасинкова

Яна Пасинкова – таролог, переможниця 15-го сезону Битви екстрасенсів. Часто робить розбір питань на Таро, які хвилюють кожного українця. Має власний канал на YouTube.

 

Також таролог прогнозує, що “на Запорізькому напрямку хлопці потроху звільнятимуть території”.

 

“Під окупантами горить земля, і території загарбники не можуть стримати і не можуть відвойовувати, тому вони перекинули частину “нової армії” раніше, ніж планували”, – заявила таролог.

 

Фахівець з таро розповіла, що має відбутися в РФ, щоб окупанти вивели війська з України.

 

“Це має бути захоплення їхньої території”, – каже Пасинкова.

 

Чого очікувати українцям взимку

“Відключення і нестача електроенергії будуть. Також, на жаль, буде потрапляння по енергомережах цієї зими”, – прогнозує таролог Яна Пасинкова.

 

Що ми отримаємо від зустрічі Зеленського і Байдена

“Ми отримаємо дуже сильні 2 допомоги, дуже сильні. Я б сказала, це будуть вирішальні або переломні в цій війні”, – додала вона.

Джерело.