facebook

Українців почали готувати до тривожних часів та повідомили про затяжну війну

України із завмиранням серця очікують закінчення війни та перемоги. Багато астрологи, тарологи та екстрасенси давали свої прогнози, які суттєво відрізнялися. Тепер з’явилася інформація про те, що війна закінчиться 2032 року. Про це повідомляється у Телеграм-каналі.

 

Уряд ФРН не виключає того факту, що війна в Україні може тривати до 2032 року. Цією інформацією поділиться генерал-майор Бундесверу Крістіан Фройдінг. Виходячи з його слів, влада Німеччини налаштовується на довгу і затяжну війну і готова надавати довгострокову підтримку Києву.

 

Варто нагадати, що таролог Ольга Стогнушенко повідомила, що війна в Україні закінчиться без переговорів із росією і без чинного президента російської федерації володимира Путіна. Фахівець зазначає, що путін не братиме участі у будь-яких переговорах.

 

А ось військово-політичний оглядач Олександр Коваленко дав свій прогноз щодо закінчення війни. Він повідомляє, що в 2024 році конфлікт конфлікт увійде в завершальну фазу, однак повністю не завершиться. Також він зазначає, що кордони України будуть такими ж, як у 1991 році.

Джерело.