facebook

У вівторок, 7 грудня, під Черніговом сталася страшна аварія з маршруткою та фурою, яка забрала життя 13 людей. За життя ще сімох пасажирів продовжують боротися лікарі. Серед загиблих – жителі міста Борзна Ніжинського району та сусідніх сіл.

 

Докладніше про цю трагедію читайте у матеріал OBOZREVATEL.

Фура виїхала на зустрічну смугу
ДТП сталася близько 7 години ранку на трасі Чернігів – Грем’яч біля села Брусилів. Маршрутка прямувала з Борзни до обласного центру, але зіткнулася з фурою, яка виїхала на зустрічну смугу. Удар був настільки сильним, що вантажівку навіть розвернуло.

Більшість пасажирів викинуло на дорогу, а решту затиснуло в маршрутці. Жертвами аварії стали 13 людей, а ще сімох у тяжкому стані доправили до медичних закладів Чернігова.

До вечора родичі продовжували опізнавати своїх близьких. “У нас у маршрутці їхав родич, ми телефонуємо, але він не відповідає. Зараз наші поїхали до Чернігова шукати”, – каже одна із мешканок Борзни.

Що відомо про загиблих?
Серед загиблих опинилася і мешканка села Велика Дочка Наталія Матяш, жінці було близько 55 років. Вона мала другу групу інвалідності, якраз їхала до Чернігова переоформляти документ.

“Вона ніде не працювала, була на пенсії з інвалідності. Займалася господарством, у них із чоловіком є земля. Чоловік – приватний підприємець”, – розповіла одна із мешканок її села.

Раніше чоловік займався торгівлею, але кілька років тому закрив свій “ФОП”. Також у Наталії залишилися троє дорослих синів, які мешкають у Чернігові та Києві.

Також серед загиблих є вчителька, вона того трагічного ранку якраз їхала разом із 19-річною донькою Юлією. Обидві загинули.

 

40-річний водій маршрутки Олександр Мартиненко також загинув. Він багато років працював водієм у компанії перевізника Калганова.

 

 

Джерело.