facebook

Окупанти контролюють територію вогнем і не дозволяють надати допомогу місцевим жителям

На лівому березі Дніпра, який контролюють російські окупанти, місцеві жителі, які опинилися у водній пастці, благають про допомогу. Відповідне відео зняли воїни ЗСУ з дрона, втім допомогти людям неможливо, оскільки загарбники контролюють територію вогнем.

Після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС близько 80 населених пунктів опинилися під загрозою підтоплення, зокрема, Херсон. Найгірша ситуація на лівому березі Дніпра, адже окупаційна влада залишила мешканців напризволяще.

Українські захисники проводили розвідку та з дрону побачили, як місцеві жителі на лівому окупованому березі Дніпра благають про допомогу. Люди вилізли на дах будинку і жестами просять їх урятувати з водної пастки. Однак допомогти їм воїни ніяк не можуть, оскільки територія знаходиться під вогневим контролем супротивника.


Російські загарбники ніяк не допомагають місцевим мешканцям та не дозволяють робити це іншим. При цьому рівень води на лівому березі в деяких районах досягнув рівня двоповерхових будинків. Місцеві жителі змушені виживати, швидше за все, без їжі та питної води.

Джерело.