facebook

Чи повинні школярі перевертати стільці й класти на парту після уроків: батьки виступили проти правил дирекції

Стурбована мама 6-класниці поскаржилася на те, що вчителі змушують дітей перевертати стільці на парти після уроків, і при цьому дозволяють собі підвищувати на них голос

Батьків українських школярів не влаштовує факт того, що їх дитина зобов’язана по закінченню уроку перевертати стілець і класти його на парту.

Відомо, що таке правило існує давно, і створено воно зовсім не для зручності дітей, а для персоналу навчальних закладів, щоб ті після закінчення уроків змогли безперешкодно помити підлогу в класі. У багатьох українських школах практикують такі обов’язки серед учнів абсолютно різного віку.

Мама 6-класниці, яка навчається в Шевченківському ліцеї, в Харківській області, задалася питанням, А чи мають взагалі право вчителі змушувати дітей перевертати стільці після уроків. Публікацію розмістили у відкритій групі “Батьки SOS”, в соцмережі Fecebook.

 

Стурбована жінка заявила, що в разі, якщо її дитина просто забула це зробити, то вся дирекція школи разом з прибиральниками піднімають крик. Мама 6-класниці вважає, що перевертання стільця на парту і зовсім є не гігієнічним.

 

Джерело.