facebook

Чоловік довгі роки приховував від своєї дружини, що спить з її мамою

Чоловік 22 роки займався інтимом з мамою своєї дружини і “зробив” їй трьох дітей: правда спливла, коли ніхто не очікував
сьогодні, 19:50
Жінці, про яку повідомляється у виданні Mirror, довелося зіткнутися з шокуючою історією власної родини.

Вона розповіла, що її 39-річний чоловік довго підтримував інтимні стосунки з її матір’ю. Що гірше, у неї навіть народилися діти.

Жінка поділилася подробицями, заявивши, що познайомилася зі своїм чоловіком, коли їй було лише 15 років. У 17 років вона зачала від нього дитину, і тоді вони одружилися і переїхали жити до будинку батьків нареченої, яка була зовсім поряд.

Згодом вона народила від чоловіка чотирьох дітей та вагітна п’ятим. У їхніх стосунках ніколи не було проблем, і вони жили щасливо, доки одного разу жахлива правда не вилізла на поверхню.

Повернувшись із відпустки, жінка зайшла до спальні і побачила чоловіка в ліжку зі своєю матір’ю. Її крім цього здивувало “хамство” своєї матері, яка накричала на неї і попросила забратися зі спальні.

“На жаль, моя старша дочка теж була вдома у своїй спальні в іншому кінці будинку. Вона вибігла і стала свідком того, як моя гола мама бігла з нашого будинку”, – заявляє постраждала.

Після цього жінка вирішила відверто поговорити зі своїм чоловіком, і він зізнався, що почав підтримувати таємний сексуальний зв’язок зі своєю тещею, коли йому було лише 18 років.

Жінка розповіла правду своєму батькові, і він вигнав свою дружину з дому. Хоча історія на цьому й не закінчилася.

Справа в тому, що невдовзі було зроблено тест ДНК, який показав, що батьком трьох молодших синів вигнаної жінки є саме зять.

Джерело.