facebook

Малюкjds потрібна діагностика і тривала реабілітація.

Сергійко Єрмак має вади в своєму здоров’ї, причини яких потрібно виявити, щоб встановити правильний діагноз і вже почати справді дієве лікування.

Занепокоєння щодо здоров’я сина у батьків розпочалися, коли малюjdsу було пів року – батьки помітили затримку в розвитку, постійну сонливість малюка, зникнення емоцій.

«Через місяць стався перший напад інфантильних спазм, напади були серійні. Протягом наступного місяця у дитини було по 6-8 серій нападів, в кожному до 94 складання тіла. Поставлено діагноз – важка епілептична енцефолопатія, синдром Веста, вторинна метахондріальная дисфункція, затримrf розвитку, вада серця. Чотири місяці вівся підбір препаратів, нічого не приносило результату. Напади наростами, що провокувало вже повну зупинку розвитку», – розповідає мама малюка.

Тож лікарі вдалися до складної гормональної терапії, що дало можливість почати активну реабілітацію, щоб наздоганяти розвиток. «Всім навичкам, які здорова дитина повинна набувати сама, нашого Сергійка потрібно вчити. Це навички самообслуговування, розуміння зверненої мови, вказівний жест, почуття себе в просторі і багато іншого. Для цього необхідні щоденні заняття з фахівцями», – розповідає мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 7392 5504

Єрмак Олена Сергіївна

Джерело.