facebook

Сума до збирання зараз перевищує 150 тисяч злотих, що дорівнює понад мільйону гривень.

Лікарі в Польщі провели Саші Волковій трансплантацію печінки, але виникли ускладнення, які також потребують подальшого лікування.

Дівчинка народилась із вадою

«В наше життя прийшла радість безмежна та довгоочікувана: 17.10.2017 народилася наша донечка Олександра. Але тоді ми і подумати не могли, що на нас чекає. Три роки наша родина жила в страху, три довгих роки боротьби за життя нашої єдиної, найважливішої донечки Олександри. Від народження донечці поставили страшний діагноз: біліарна атрезія – це коли жовч не виводиться з організму і отруює його», – розповідає мама дівчинки Юлія і пояснює, коли почалося руйнування печінки дитини

Боротьба за здорове майбутнє.

За місяць після народження дівчинці провели операцію за Касаї, яка мала налагодити відтік жовчі і їм це вдалося, печінка дитини більше не страждала.

«Все ставало на свої місця і життя знову стало звичне, без лікарень, крапельниць і болю. Але на початку 2019 року до нас прийшла біда, звідки її не чекалит – кровотеча через портальну гіпертензію. Знову лікарні, знову біль та страх за життя нашої крихітки. Порятунок знайшли у нашого лікаря у Львові, в котре вона витягнула нашу крихітку з тяжкого стану та порадила звернутися в клініку в Варшаві. Тут нам мали провести легування вен стравоходу, але Сашуня мала деякі анатомічні властивості, які не дозволили зробити процедуру, тому вирішили склерозувати (відновити правильну роботи вени). Склерозування проходило в 4 етапи і дало результат, але не надовго», – пригадує мама Саші.

Від жовтня 2020-го кровотечі почали повторюватись і ставали сильнішими, тож далі лікарі порадили робити пересадку печінки. Донором мала стати мама дівчинки, а саму операцію погодились провести в Польщі.

Нове випробування

«Довгий місяць зайняла підготовка до неї. І от вже є дата, але за день до операції у чоловіка і в донечки виявляють коронавірус. Операція переноситься на невизначений термін. Весь цей час Сашуня та тато були в лікарні, кровотеча припинялась на деякий час. Манюня нічого не їла, її організм підтримували крапельницями», – додає Юлія.

Коли ж дівчинка одужала і зміцніла, лікарі провели операцію, ускладнення з’явилися у мами, але шматок маминої печінки в організмі Саші почав функціонувати ідеально. Проте так було лише на початку.

«Довга реабілітація у донечки, ускладненням була рідина, яка збиралася, то в животику, то в легенях. Декілька разів встановлювали нові дренажі для відходу рідини. Але головне, що нарешті Сашунька може їсти. І вже 09.04.2021 нас виписують з лікарні», – радіє приємним спогадам мама Саші.

Подальше лікування також потрібне у Польщі

Родина залишалась винна клініці за її послуги, адже дівчинка незаплановано захворіла і була вимушена довше перебувати в лікарні.

Тож рахунок зростав, а подальше лікування не дає родині можливість погасити заборгованість. До того ж, лікування дитини триває і їй довелося пройти ще одну операцію. “Наша госпіталізація була значно раніше запланованого часу (через кровотечі), наше перебування в відділені «ковід», потім наше перебування в відділені гастроентерології в очікуванні трансплантації. Це коштувало нам 146 463 злотих. На саму операцію ми змогли зібрати завдяки небайдужим людям з усього світу. На жаль, через обставини не вистачило тих коштів», – констатує мама Саші.

Але до цього боргу наклалися ще нові за додаткові госпіталізації та операції. “Буде ще один рахунок, оскільки перший рахунок за госпіталізацію був з 06.10 до 26.10, а нас виписали 09.11. і в цей рахунок буде включено операцію з розширення артерії. Коротше за моїми підрахунками це знову буде близько 50 тис. злотих, загалом сума заборгованості – 120 тис. злотих, але це поки що мої підрахунки. Я просто у розпачі. Я втомилася від боргів. Я хочу, щоб моя дитина була здорова. Наша родина просить всіх небайдужих людей допомогти нашій родині. Сума захмарна та тяжка для звичної родини», – каже Юлія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7422 3898 6404 Волкова Ю.В

Монобанк – 4441114412130997

https://www.facebook.com/groups/1586701278032466/

Джерело.