facebook

Штам “Дельта” продовжує стрімко поширюватися землями України. Люди потерпають від ускладнень і опиняються у реанімаціях. Медики надають термінові коментарі, як розпізнати у себе ознаки важкої форми захворювання.

 

У своєму Telegram-каналі лікар Тарас Жиравецький поділився своїми думками щодо ситуації з поширенням вірусу.

“Сьогодні ми хочемо, щоб пандемія зникала. Тому все просто – виконуємо вдвічі менше тестів і маємо не 20000, а 10000 нових випадків. Єдина проблема поки, що госпіталізацій 4000+ і летальність поки також майже 400 людей. Що нас чекає?

З відкриттям шкіл ми ризикуємо знову піднятись на пік і отримати ще більше госпіталізацій. Які альтернативи? Їх немає, тому нас чекає копіювання досвіду інших країн – обов‘язкова вакцинація дітей з 5 років та бустерна доза для тих хто вакцинувався раніше.

До нового року ми можемо втратити офіційно ще 20000 українців, але я не бачу, щоб на це хтось реагував і пропонував конструктивні рішення. Для чого вакцинувати мільйони дітей?

Поки для мене це загадка, але я не здивуюсь, якщо у світі почнуть вакцинувати від ковіду з народження, бо як тоді захистити дітей менше 5 років, чому ми не думаємо про них? І що означає фраза “захистити” дітей, якщо практично усі діти хворіють легко і не потрапляють в лікарні?”,- ідеться у повідомленні.

У відео в мережі YouTube лікар також розповів, як розпізнати у себе серйозні ускладнення, спричинені штамом “Дельта”.

 

Джерело.