facebook

До Дня гідності та свободи гурт “Без обмежень” презентував пісню “Вільні люди”, яка є титульною композицією шостого альбому групи.


“Вільні Люди” – це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди – не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й про особистостей, що мають внутрішню свободу і знають, як бути собою”, – зазначається на сторінці гурту у Фейсбуці.

Відеоробота на пісню «Вільні люди» – це про 31 рік незалежності – 31 гордість нації. На екрані відео та фото-хроніки видатних людей та подій України.

«Ми виписали імена, події, факти, які ми хотіли бачити у цьому відео. Тих, хто надихав, на нашу думку, мільйони людей своїми вчинками. Події, що згуртували навколо себе і стали ключовими в історії нашої держави. Зібрали тих, хто проявив свою силу волі, щоб зробити Україну кращою, хто прославляв та прославляє її на світовій арені. Не буду приховувати, було складно обмежитися і скласти перелік з 31-го, бо Україна сильна та багата на яскравих, талановитих та героїчних людей. Нам, вільним людям, є ким і чим пишатися. Але, це наш вибір, ми так відчуваємо», – поділився лідер гурту Сергій Танчинець.

У підтримку альбому відбудеться тур Україною, що охопить 100 міст і завершиться на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2022 року.

“Вільні люди” – це шостий студійний альбом у дискографії БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. На створення платівки гурт надихнули українці. Під час концертів музиканти спілкувалися з різними людьми та дізнались про їх унікальні історії. У цих людей виявилось багато спільного – українського, душевного, волелюбного.

Джерело.