facebook

Учасниця американського проєкту “Голос” та солістка кавер-гурту Brass Against Софія Уріста справила потребу прямо на сцені під час концерту. Особливої пікантності цій історії надає те, що співачка зробила це на обличчя фаната, якому, до речі, це сподобалося.

Інцидент стався на рок-фестивалі Welcome To Rockville у Флориді. Вокалістка переспівувала хіт Wake Up гурту Rage Against the Machine. Якоїсь миті вона захотіла “по-маленькому” і покликала до себе відчайдушного шанувальника, повідомляє The Independent (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

На сцену вийшов хлопець, ліг на спину, а Софія стягнула із себе штани та почала мочитися йому на обличчя. Натовп миттю дістав телефони, щоб зняти перформанс артистки на відео. Зазначимо, що шанувальник залишився задоволеним. Після того, що сталося, він почав радісно стрибати й розмахувати руками.

Опублікований у соцмережах ролик відразу став вірусним. Під ним з’явилися кумедні коментарі шокованих від побаченого глядачів. Вони вигадали з прізвищем співачки очевидний каламбур: “Уріста – урина”.

А от самій Софії, здається, не до веселощів. Після виступу у Facebook з’явилося повідомлення гурту, у якому дівчина перепросила за свій вчинок і виправдала його тим, що “захопилася”. Також у Brass Against пообіцяли, що такого більше не повториться. Доступ до коментарів під постом користувачам закрили.

Зазначимо, коли Уріста брала участь в американському “Голосі”, її наставницею була Майлі Сайрус, відома своєю зухвалою та екстраординарною поведінкою на сцені. Можливо, Софія запозичила щось із образу всесвітньо відомої артистки.

 

Джерело.