facebook

 

Дельта-штам коронавірусу почав серйозно вражати дітей. Якщо в дитини, що захворіла, з’явився висип на тілі, то це може свідчити про смертельно небезпечне ускладнення хвороби.

Щоб запобігти найгіршому сценарію, батькам слід негайно повідомити про це лікаря. Таку пораду в ефірі телеканалу OBOZREVATEL озвучив лікар-інфекціоніст Віктор Петров (щоб подивитись відео, доскрольте до кінця цієї публікації).

За його словами, через поширення нового мутованого штаму коронавірусу збільшилася небезпека важчого перебігу хвороби у дітей:

На жаль, діти почали хворіти важче. Вже на 3-5 день у дітей розвивається дихальна недостатність. При тяжкому перебігу вони гинуть. Раніше ми цього не бачили”.

У цьому контексті інфекціоніст порадив батькам украй уважно ставитися до висипів, які можуть з’являтися на тілі дитини.

“Якщо у вашої дитини на тлі коронавірусу з’явився висип, то треба обов’язково зв’язатися з лікарем і показати, тому що це може бути синдром Кавасакі – грізне ускладнення коронавірусу, від якого можна загинути”, – підкреслив Петров.

Він додав, що Дельта-штам характерний ще й тим, що найчастіше важко б’є по молодих людей. Зокрема, в них найчастіше спостерігається такий побічний ефект, як тромбоз.

Джерело.