facebook

Бункерний президент Росії сам загнав себе в кут, почавши повномасштабне вторгнення до мирної України

Існує велика ймовірність того, що президент Туреччини Раджеп Ердоган погодився у прямому розумінні врятувати Путіна з патової ситуації, в яку він сам себе загнав, розпочавши війну в Україні.

Щоправда, плата за порятунок буде високою – Путіну доведеться продати Росію Ердогану. Як повідомляє ТСН, про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

“Володимир Путін фактично продає йому (Ердогану – ред.) Російську Федерацію. Ердоган його рятує тим, що він змушуватиме нас, українців, сісти за стіл переговорів та розпочати дипломатичне врегулювання цієї війни.

Він рятуватиме Путіна. І для Ердогана це з обох сторін вигідно. З одного боку, він показує себе світовим лідером, який може чи намагається вирішити питання війни на європейському континенті. І Путін у цьому сенсі від нього залежить. Путін стає васалом нової Османської імперії”, – зазначив Жданов.

Нагадаємо, сьогодні у Львові відбувається зустріч Володимира Зеленського з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом та генсеком ООН Антоніу Гутеррешем.

Джерело.